VIA Films to firma produkcji filmowej i telewizyjnej realizująca wyłącznie materiały video oparte na wartościach chrześcijańskich. Naszym mottem jest zdanie pochodzące z ewangelii Św. Jana: „Ja jestem DROGĄ, prawdą i życiem” (J 14). Słowo DROGA po łacinie to VIA.

VIA Films realizuje filmy, które przedstawiają wartości chrześcijańskie jako najlepsze kierunkowskazy na drodze życia.Misją firmy jest realizacja filmów na wysokim poziomie audio-wizualnym. Zależy nam, żeby poprzez jakość produkcji trafiać do widzów – zarówno tych młodszych jak i starszych. Chcemy podnieść obecny poziom realizacji filmów chrześcijańskich.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w telewizjach ogólnopolskich oraz w największych portalach internetowych pozwala nam na świadome podejmowanie zleceń. Jesteśmy autorami zdjęć m.in. do kinowego filmu pt. „Matteo” w reżyserii Michała Kondrata. Dziękujemy za zaufanie dotychczasowym klientom – każda produkcja to dla nas więcej niż tylko praca. To nasz sposób na życie.

VIA Films
Jan Sobierajski

Zajmujemy się

Preprodukcją

Etap na którym przedstawicie nam Państwo swoją wizję lub wstępny pomysł. W oparciu o doświadczenie oraz obecne trendy formatujemy go do formy scenariusza. To fundament pod następne etapy produkcji filmu. Gotowy scenariusz daje nam podgląd całego projektu. Jesteśmy w stanie również zrealizować dla Państwa storyboard.

Produkcją

Scenografia, światło, dźwięk, kamery i ekipa filmowa - to szczegółowo dobrane elementy na podstawie scenariusza i budżetu. Ruszamy z nagraniem materiałów, które razem zmontowane ze sobą stworzą tę wyjątkową produkcję. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół a Państwo macie możliwość oglądania pracy kamery w odglądzie reżyserskim.

Postrodukcją

Profesjonalne stanowisko montażowe z 3 monitorami - w tym monitorem referencyjnym - pozwala nam na dokładny montaż, udźwiękowienie i korekcję kolorów nagranych materiałów. Zajmujemy się również edycją materiałów zarejestrowanych przez inne firmy lub osoby prywatne. Jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa finalny projekt w dowolnym formacie.

Nasi klienci